MENU

bra story

Logotyp i identyfikacja wizualna salonu bielizny i brafittingu w Tarnowskich Górach na Ślasku. Właściciele Bra story bardzo świadomie i całościowo podchodzą do wszystkich komunikatów dla swoich klientów. Marka Bra story została wyposażona w bardzo wyraziste logo z uszytym na miarę krojem pisma, który idealnie pasuje do sygnetu (pieczęci). Spośród wielu propozycji logo właściciele wybrali taką, która będzie mogła również w przyszłości sygnować autorskie produkty marki.

Logosprint projektuje również materiały na media społecznościowe dla tego salonu, które można aktualnie obejrzeć na facebookowym profilu salonu lub na Instagramie. Współpracuje również (w różnym zakresie) przy zmianie wystroju wnętrza ,np: projekty plakatów i elementów ozdobnych witryny i sklepu. W 2018 roku marka Bra story została wyróżniona w kategorii metamorfoza roku na ogólnopolskim Salonie Bielizny w Łodzi. Cieszymy się z tego wspólnego sukcesu.

Koniec roku 2018 przyniósł również finalizację dużego projektu dla Bra story – sklepu internetowego: brastory.pl
W kolejnym roku sklep www będzie rozwijany w treści edukacyjne i rozrywkowe. Co ma na celu budowanie społeczności wokół marki. Marka zrzesza kobiety świadome swojego ciała, dbające o zdrowie i swój wygląd, świetnie wyglądające niezależnie od wieku.

Coś co charakteryzuje marke Bra story, to szacunek dla różnorodności kobiecego ciała i gustów, a także każdego etapu kobiecego życia. Tak też zostały zbudowane komunikaty promocyjne. Przejawia się to w elementach identyfikacji wizualnej, np: karty stałego klienta są w 4 wariantach. Firma posługuje sie również fotografiami kobiet w różnym wieku i w różnych rozmiarach bielizny (od S do XXL).

Przez ponad rok udało się dla Bra story zaprojektować m.in.: logo, wizytówki, karty stałego klienta, bony prezentowe, papier firmowy, liczne plakaty i afisze, aranżacje wystawy salonu, elementów wnętrza w sklepie, naklejki, ulotki, opakowania na karty prezentowe, szereg materiałów internetowych dla mediów społecznościowych, animacje, (Facebook i Intagram oraz każdą grafikę, która znajduje się na stronie sklepu www: bannery, elementy strony)