MENU

OPINIE

 

Projekty graficzne Dominiki Jeleśniańskiej realizowane są zawsze na najwyższym poziomie. Poza sumiennością i elastycznym podejściem we współpracy, Dominika dała się poznać jako osoba nadzwyczaj kreatywna i otwarta. Świadczone przez Dominikę usługi graficzne są profesjonalne, a całość poprzedzona jest zawsze dogłębną i rzetelną analizą. Z pełnym przekonaniem polecam współpracę z Dominiką.

Marek Kiczka
rzecznik prasowy Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, wspólna praca m.in, przy oznakowaniu Balu Uniwersytetu Ekonomicznego

 

 

 

Kiedy w mojej głowie narodził się koncept Bra story, od razu wiedziałam, że chcę przy tym projekcie współpracować z Dominiką. Prostota formy, minimalizm, dbałość o detale to cechy, które wyróżniają prace Dominiki, a równocześnie są tymi, które osobiście cenię najbardziej. Bardzo wysoko oceniam również jej otwartość na wszelkie sugestie, przy jednoczesnym pewnym wyrażaniu swoich sądów i opinii. W naszej pracy z pewnością sprzyjała nam też wyjątkowo kobieca, bliska naszym sercom tematyka. Wszystko to sprawiło, że efekt finalny jest nie tyko radością dla nas obu, ale jest również doceniany przez Klientki i sympatyków Bra story.

Magdalena Majowska-Kapek
właścicielka salonu Bra story

 

 

Po prawie trzech latach dłubania we własnej identyfikacji, poczuciu ciągłego niezadowolenia, postanowiłam raz na zawsze postawić na współpracę z profesjonalistą. I to się, proszę Państwa, w 100% opłaciło! Dominika z anielską cierpliwością zniosła mój wewnętrzny imperatyw, który zmusił mnie do przejrzenia wszystkich bezszeryfowych fontów świata w poszukiwaniu tego jedynego na całe życie. Wykonała wielką ilość wersji i kombinacji logo. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy i jej efektów, za każdym razem, wszywając Maqu metkę czuję satysfakcję i dumę, bo potrafię docenić, że mam nowoczesne i estetyczne logo. Polecam wszystkim współpracę z Dominiką, która jest osobą nie tylko w pełni profesjonalną, ale też uroczą i dowcipną! Sprawdźcie sami! 

Maja Kubica
właścicielka marki  MAQUDESIGN

 

 

 

Miałam przyjemność współpracować z Dominiką przy kilku projektach, w tym dotyczących tworzenia koncepcji, projektowania i wdrażania linii graficznych dla Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Dominika zawsze wykazywała się dużym entuzjazmem, kreatywnością i zaangażowaniem. W czasie realizacji największego projektu: „UniEKO – utworzenie i oznakowanie ścieżki drzew polskich, pełniącej funkcje dydaktyczne i ekologiczne”, wpisującego się w program odpowiedzialności społecznej uczelni, udowodniła profesjonalne podejście, dostosowując kreacje graficzne do wymogów dotyczących oznakowania projektu oraz charakteru przedsięwzięcia. Wykazywała się przy tym zrozumieniem potrzeb i terminowością. Dominika jest nie tylko ekspertem w swojej dziedzinie, ale posiada umiejętność budowania dobrych, miłych relacji ze zleceniodawcą, a współpraca z nią jest przyjemnością.

Edyta Lachowicz-Santos
dyrektor Biura Komunikacji Marketingowej na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach