MENU

Mam logo i chcę je zmienić

Powody rebrandingu, czyli zmiany logo są różne. Zdarza się, że logotyp nie spełnia oczekiwań właściciela firmy, np: niedokładnie określa działalność, jest zbyt podobny do logotypów bezpośredniej konkurencji, lub nie podkreśla wyjątkowości biznesu. Niektóre firmy po latach działalności, tak ewoluowały, że nie są już tą samą firmą. Skoro zmieniło się u nich tak dużo, dlaczego pozostać przy dotychczasowym znaku? Często właściciele firm obawiają się zmienić tak długo istniejący znak, z uwagi na rozpoznawalność. Dobrze zrobiony nowy znak, oraz właściwa komunikacja rebrandingu zachwyci stałych klientów i przysporzy nowych. Zobacz jak inne firmy zmieniły się korzystając z Logosprint. Poniżej powody dla których warto i realizacje (przed i po), a także oferta rebrandingu dla Twojej firmy

 

 

projektant Maqudesign

SKLEP BEZGLUTEK


To nie jest łatwa decyzja, ale...


konsultujemy
Bezpłatny audyt wizualny

Rzetelna analiza i opinia pozwoli ci nabrać dystansu i zobaczyć mocne i słabe strony wizerunku twojej marki. Dotychczasowy logotyp i inne materiały graficzne, którymi się posługujesz zostaną sprawdzone pod kątem funkcjonalności i spójności przekazu. Ty może jeszcze się zastanawiasz, ale ja już pracuję na twoją nową wizualną jakość.

Tworzymy logotyp
na podstawie briefu i moodboardu

Na podstawie twoich informacji i klarownej analizy wizualnej przez kilka dni budujemy spójny i adekwatny obraz twojej firmy. Swoboda myśli i wypowiedzi, nieograniczona ilość propozycji i poprawek gwarantują oczekiwany i szybki efekt. Jedynym warunkiem jest twój aktywny udział i odpowiadanie na bieżąco na przesyłane propozycje.

Audyt wizualny
0 zł 1-2 dni robocze
Dowiedz się już teraz jakie wrażenia i emocje wywołuje twoja marka. Zamów darmowy wizualny audyt twojej firmy.
projekt logo
1500 zł 3 dni
Finalny logotyp w 9-ciu formatach. Zniżka przy rezerwacji terminu z miesięcznym wyprzedzeniem.