MENU

Logo + Strona www

Sprytna oferta dla nowych firm. Małe firmy, początkujące marki też mogą prezentować się w internecie rewelacyjnie. Sprawdź czy to oferta dla Ciebie.
Założyłam/założyłem firmę. Buduję nową markę. Chcę wypromować swoją markę w internecie. Od czego zacząć?
Od podstaw. Dobrze zbudowanego fundamentu wizualnego. Klienci w internecie widzą Ciebie i Twoją firmę tylko przez obrazy i treści które publikujesz. Przez logo i stronę WWW. Skorzystaj z oferty specjalnej, która rozumie i uwzględnia potrzeby początkujących lub niewielkich firm. Oprócz zamówionej usługi otrzymasz też sporo sugestii jak możesz się rozwijać brandingowo i marketingowo. Każda firma, każdy projekt jest inny i wymaga indywidualnego podejścia. Staramy się wspierać nawet najmniejsze marki profesjonalnym obrazem i dobrym słowem.

Dlaczego warto wybrać nas?

  • nieograniczona ilość propozycji logo i wyglądu strony www
  • praca w określonym, krótkim terminie
  • komplet plików logo (także do druku i wielkiego formatu)
  • możliwe logo oparte na odręcznych szkicach
  • kreatywne grafiki na stronę (np: autorskie zdjęcia/obrazy/szkice)
  • możliwość samodzielnej edycji strony www
  • dobry kontakt i otwartość na zmiany
  • wszystko w jednym miejscu

Jakie są możliwe rozwiązania dla małych i początkujących firm?

CZY MOŻNA ZAPROJEKTOWAĆ LOGO I STRONĘ WWW SAMEMU?

Teoretycznie można to zrobic samemu. Jednak logo zaprojektowane w darmowym programie online ma swoje granice (np. niską rodzielczość,więc nawet na ekranie w powiększeniu nie będzie wyglądało profesjonalnie. Takie "logo" nie pozwala na wydruk w dużym formacie np: na bannerze lub w przypadku oklejania auta). Lepiej zwrócić się do kogoś, kto projektując logo wie jakie musi ono być, by sprawdzić się w każdej sytuacji.

A projektowanie stron? Stronę www też możesz zrobić samemu. Jednak potrzeba do tego czasu, wiedzy i narzędzi by zrobić to prawidłowo. Czy nie lepiej zająć się rozwijaniem swojego biznesu niż uczeniem się projektowania strony? I to takiej która spełnia Twoje wymagania oraz przekonuje Twoich klientów.

Komu powierzyć zaprojektowanie logo i strony www

Poproszenie znajomego, który umie posługiwać sie programami wektorowymi jest dobrym pomysłem WYŁĄCZNIE jeśli zna on zasady projektowania logo (posiada wiedzę z zakresu typografii, kompozycji, zna wszystkie możiwe formy eksploatacja i potrzeby takiego znaku). Trzeba również uważać na bardzo tanie oferty i sprawdzać dokładnie co tak naprawdę sprzedają (należy zwrócić uwagę na format plików, który planujesz zakupić oraz co wchodzi w skład takiej usługi, a czego tam brak).

Strona internetowa powinna spełniać twoje wymagania, więc unikaj osób, które na twoje sugestie odpowiadają od razu: "nie da się".

ZOBACZ REALIZACJE


Przykłady zrealizowanych stron www


Zobacz co możesz ulepszyć pracując z profesjonalistą

Myślisz sobie: samemu zrobię zdjęcia produktów na stronie, sam dopasuję grafiki, ściągnę z internetu zdjęcia itd. Tak też myśleli wcześniej klienci Logosprint. Ale coś musiało być nie tak, skoro zwrócili się o pomoc. Jesteśmy wyczuleni na to jakie wrażenie robi Twoje logo i strona www na Twoich klientach. Wiemy jak prosto poprawić wizerunek w sieci. Mamy do tego potrzebną wiedzę i narzędzia. Zobacz jakie to daje efekty:

Prezentacja usługi na stronie
Prezentacja produktu
dopasowanie stylu i kolorystyki marki