MENU

CENNIK

Wyobraź sobie, że projektowanie logo, to jasna sprawa i sama przyjemność. Dostajesz nieograniczoną ilość propozycji i wybierasz najodpowiedniejszą dla siebie. Szybko będziesz dostawał kolejne propozycje zgodne z Twoimi wyborami. Nie musisz się spieszyć, jeśli potrzebujesz czasu do namysłu. Natomiast jeśli masz bardzo zajęty dzień i nie odpowiadasz na propozycje szkiców ograniczasz ilość kolejnych propozycji. Zarezerwuj czas, powiedź śmiało co Ci się podoba, a co nie i baw się dobrze! Poznaj autorski system projektowy. Niezwykle korzystny dla zamawiającego. Oszczędza jego czas, pozwala oszacować kiedy projekt będzie gotowy. Całkowicie wystarczającym czasem na wykonanie logotypu są 3 dni projektowe. Jak to możliwe tak szybko?

Opowiedz o swojej firmie

To kluczowa sprawa, by uzgodnić co i jak będziemy robić jeszcze przed pierwszym dniem projektowym. 

zarezerwuj czas

Podczas dnia projektowego będziesz otrzymywał kolejne szkice szybko. Im szybciej zatwierdzisz lub odrzucisz szkic, tym szybciej dostaniesz nowy.

Wybieraj świadomie

Śmiało wyrażaj co myślisz, otwórz się też na sugestie i wspólne szukanie najlepszego rozwiązania

baw się dobrze

Samo projektowanie to radość, a zadowolenie z efektu bezcenne

Czy da się zaprojektować Logo w jeden dzień?

To zależy...w dużej mierze od Ciebie. Jak bardzo masz sprecyzowane wymagania. Nie musisz mieć samego pomysłu obrazu. Wystarczy, że doskonale znasz swoją firmę umiesz powiedzieć jaka ona jest i jaka chcesz by była w przyszłości.

Dla kogoś kto nigdy nie miał do czynienia z projektowaniem logo, może się wydawać, że mały znaczek projektuje się w 15 minut. Niestety tak nie jest. Proponowane minimum 3 dni projektowe to minimum 24 godziny pracy, czasem więcej. Optymalnie jest również pozostawić sobie dzień lub dwa do namysłu, konsultacji. Jeśli jednak masz jasną wizję Twojego znaku możesz skorzystać z opcji szybkiego projektu. Być może uda się już w kilka, kilkanaście godzin stworzyć Twój idealny znak. Jeśli sam dostrzeżesz, że jednak potrzebujesz więcej czasu możesz automatycznie skorzystać z większej ilości czasu. 

Skąd pomysł na LOGOSPRINT? Ponieważ przedłużający się tygodniami i miesiącami projekt nie wróży nic dobrego. Niestety często zamiawiający nie potrafi się skupić na procesie projektowania, ponieważ ma dużo spraw związanych ze swoją firmą. Jest to zrozumiałe. Jednak zaufaj, że obustronne skupienie na tym temacie daje bardzo dobre i optymalnie szybkie efekty.

Dla zdecydowanych

Dla lubiących wybór